POLECAMYPOLECAMY

Kredyt lub Pożyczka? Nawet do 150 000

Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat.
Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Do 30 000 zł kredyt udzielany bez zgody współmałżonka.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

POLECAMYPOLECAMY

FM Bank
Kredyt na start

  • kredyt dla zawodów zaufania publicznego
  • do 150 000 zł – bez zabezpieczeń i maksymalnie uproszczona procedura

Koszt kredytu

Koszt pożyczki, uzależniony jest od wysokości oprocentowania, a również ściąganych przez banki marży, opłat i prowizji. Wszystkie te czynniki zależne są z kolei od zmiennych, które podzielić można na cztery główne grupy, tj.:

Wiarygodność i lojalność: Z jednej strony korzystniejsze warunki kredytowania dostępne będą dla osób z pożądaną historią kredytową, jednak z drugiej strony, bank może też zaproponować korzystniejsze parametry kredytowania
osobie, jaka jest jego długoletnim klientem.
Dochody kredytobiorcy starającego się o kredyt może wpłynąć na poziom pobieranych prowizji i opłat, jako że wysokie i stabilne dochody obniżają niebezpieczeństwo powiązane z udostępnieniem kredytowania.

Czas kredytowania: wpływa na koszt zobowiązania dwojako, dlatego że pożyczki długoterminowe bywają często oprocentowane lepiej od kredytów trwających np. kilka miesięcy. Jednakże każdy kolejny miesiąc kredytowania, to także dodatkowy koszt odsetek, jakie zostaną nałożone na pozostały do spłaty kapitał.

Odmiana raty: Zobowiązanie może być spłacane w różniących się od siebie ratach równych czy też malejących. Regułą jest tu jednak to, że w przypadku identycznego oprocentowania i okresu kredytowania korzystniejsze okażą się zawsze raty malejące.

Zabezpieczenie: Ustanowienie zabezpieczenia spłaty kredytu – np. hipoteki, weksla, poręczenia – w oczywisty sposób zmniejsza poziom ryzyka banku, który chętniej zgodzi się w takim przypadku na obniżenie pobieranych opłat.

Uwzględniając te parametry pamiętajmy jednakże, że zawsze możemy negocjować.

Porównanie kredytów
Typując kredyt warto korzystać z porównywarek kredytowych. W tej chwili banki maja obowiązek publikować wskaźnik rrso, czyli wysokość rzeczywistej stopy oprocentowania. RRSO uwzględnia wszystkie czynniki wpływające na koszt kredytu.

Szybka Pożyczka

Potrzebujesz pozyczki na chwilę?
Skorzystaj z promocyjnej oferty na kredytmd.pl. Pożyczka do 30000 zł, minimum formalności, pieniądze na Twoim koncie w 15 minut.

Wypełnij wniosek
Szukaj
Kategorie

KWOTA

Ile rat:POPULARNE TAGI

Kredyt na oświadczenie

Nie potrzeba przedstawiać nam swoich zarobków, pokazywać umowę o pracę. Potrzebujemy Twoje oświadczenie o tym, ile miesięcznie zarabiasz. Nie ważne czy pracujesz na umowę o dzieło czy zlecenie.

Uproszczona procedura przyznawania pożyczek w dużej mierze ułatwia całą procedurę.Decyzję o wielkości przyznanej pożyczki na oświadczenie dostaniesz w parę minut! Wejdź na kredytmd.pl i złóż wniosek.

Archiwa